1985 yıIında İstanbulda kurulan şirketimiz, pazarlama ve yalıtım uygulamalı ağırlıklı olarak sektörümüzde yeni detayların oluşumunda, güvenli tekniklerin geliştirilmesinde deneyim ve bilgi birikimi ile önder konumdadır.

Yalıtıma duyulan güvenin gelişmesinde, şirketimizin devamlı kadrolu uzman uygulma ekipleri, teknik elemanları ve modern araç ve gereçleri ile gerçekleştirdiği başarıll yalıtım uygulamalarının onemili rolü olmuştur.

Uyglamanın yanısıra, şirketimizin tüm izolasyon malzemeleri ile çatı ve cephe kaplama malzemelerinin pazarlanmasında sektörümüzde giderek artan önemli bir payı bulunmaktadır.

Web sitemizde yer alan uygulama referanslarımız yukarda sözü edilenlerin kanıtlarını oluşturmaktadır.

Şirketimiz referanslarına sahip çıkarak, üç doğru prensibiyle (doğru detay, nitelikli malzeme, sağlıklı uygulama) bundan böyle de yatırımcı, proje müellifi ve üstlenicilerin yalıtım sorunlarına çağdaş ve guvenli çözumler getirme ilkesi doğrultusunda çalışmalarını sürdürme amacındadır.

Levent Company was established in 1985, main activity is marketing and realizing of waterproofing and insulation projects. Levent Company who is the leading company and its own tallented background for creating technical details and improoving of approved technics inwaterproofing and insulation sector.

Levent Company has a reputation due to realizing the most prestigious and difficult projects by its own long term well trained staff, technical equipments and vehicle fleet.

Levent Company has an important position considering of marketing and realizing of roofing, waterproofing and exterior insulation and finish systems.

References that are given in our brochure are proof of the subjects mentioned above.

From now on regarding our references, Levent Company will keep on providing services to investors , contractors and subcontractors considering our three right principles. ( correct detail, quality material, well approved application)

LEVENT İnşaat ve İzolasyon Malzemeleri San Tic. A.Ş.
Cumhuriyet Mah. Ankara Asfaltı yan yol No: 45 Yakacık-Kartal /34876 İstanbul
Tel: (0216) 452 0 444 (Pbx)  Fax: (0216) 671 16 16   
E-mail: info@levent-ist.com